Aysad Ayakkabı Yan Sanayicileri Derneği

}

Başkanın Mesajı

Beraber başardık;

beraber başaracağız

Ayakkabı yan sanayi sektörümüzün kıymetli mensupları, değerli meslektaşlarım;

Sektörümüzün yarınlara emin adımlarla koşan, yaptıkları ve yapacaklarıyla ülke ekonomisine değer katan fotoğrafı bizlere kıvanç katarken, yarın için de büyük başarıların eşiğinde olduğumuzu hatırlatıyor.

Bunun en önemli göstergelerinden biri olan AYSAF Fuarı, ortaya koyduğu performans, yurtdışı alıcıların kendiliğinden not defterlerine kayıt edilen niteliğiyle gurur tablomuz haline geldi.

Eminim ki önümüzdeki süreçte, artan iş hacimlerimizle sektörümüzün yıldızının daha çok parladığını göreceğiz.

Şüphesiz sadece sunduğumuz mal ve hizmetlerle bu irademizi ortaya koymuyoruz. Sürekli kendini geliştiren, dünyadaki eğilimleri sektörüne temas ettiren bir yaklaşımdan vazgeçmiyoruz.

Daha ileri noktalara gelebilmek ve hak ettiğimiz yeri alarak, ülkemize hizmet etmek adına dersimizi iyi çalışmalıyız. Yarını kurgulamalı, daha çok çalışmalı ve nokta atışı doğru işler yaparken, dünyayla aynı dili konuşmalıyız.

Bizler, sektör olarak sadece bugün elde ettiğimiz başarılarla yetinmeyeceğiz. Bilimi esas alan, çok çalışan, doğru zamanda doğru işleri yapan büyük bir aile olarak yarını kurgulayacağız. Şüphem yok ki dün beraber başardık, yarını da beraber başaracağız.

Saygılarımla

Ömer Kadir Arpacı

 

E-Bülten Kaydı Oluşturun

Etkinliklerimizden haberdar olmak için e-bültenimize kayıt olabilirsiniz.